Mängumaja Annabella 150 (2,35m2) + 2-kohaline kiigemoodul
Mängumaja Annabella 150 (2,35m2) + 2-kohaline kiigemoodulMängumaja Annabella 150 (2,35m2) + 2-kohaline kiigemoodulMängumaja Annabella 150 (2,35m2) + 2-kohaline kiigemoodulMängumaja Annabella 150 (2,35m2) + 2-kohaline kiigemoodulMängumaja Annabella 150 (2,35m2) + 2-kohaline kiigemoodulMängumaja Annabella 150 (2,35m2) + 2-kohaline kiigemoodulMängumaja Annabella 150 (2,35m2) + 2-kohaline kiigemoodulMängumaja Annabella 150 (2,35m2), platvorm 1,5mMängumaja Annabella 150 (2,35m2), platvorm 1,5mMängumaja Annabella 150 (2,35m2), platvorm 1,5mMängumaja Annabella 150 (2,35m2), platvorm 1,5mMängumaja Annabella 150 (2,35m2), platvorm 1,5mMängumaja Annabella 150 (2,35m2), platvorm 1,5mMängumaja Annabella 150 (2,35m2), platvorm 1,5m

Mängumaja Annabella 150 (2,35m2) + 2-kohaline kiigemoodul

Alates: 939.00

Tarne 1-3 nädalat

Saatmine (kulleriga) 99.90

Saartele saatmisel kehtib eritariif (küsi hinda).

Puhasta

Tarne 1-3 nädalat

Saatmine (kulleriga) 99.90

Saartele saatmisel kehtib eritariif (küsi hinda).

Mängumaja Annabella 150 + kiigemoodul (2,35m2), platvorm 1,5m

Mängumaja Annabelle on pindalaga 2,35 m2, mis pakub igale lapsele võimaluse oma unistuste mängumajast. Mängumaja puit on immutatud kroomivaba immutusvahendiga TANALITH E 3475. Selline süvaimmutuse meetod tagab, et puit on vastupidav niiskusele, otsesele päikesekiirgusele, putukatele ja seentele ning ühtlasi tagab pika eluaea puidule. Süvaimmutus annab puidule loodusliku rohelise värvuse. Mängumaja saab ise üle värvida puiduvärviga või sobiva puiduõliga – täpselt nii nagu ise soovid. Puitmaterjal omab FSC® sertifikaati. Mängumaja on valmistatud Leedus.

Mängumaja platvormi kõrgus on 150cm ning platvormile viib käetugedega trepp.

Mängumaja komplektis on puitmaterjal, trepp, kiigepuu, 2 kiigeistet koos kiigeklambritega, üks uks, kolm pleksiklaasiga akent, trepp, musta värvi katusematerjal (tõrvapapp), kinnitusvahendid koos paigaldusjuhendiga.

NB! Mängumaja tarnitakse värvimata kujul ning osadeks võetuna (moodulitena). Mängumaja on lihtsasti paigaldatav, paigaldusaeg ca 3-5h. 

Mängumaja on mõeldud välistingimustesse ning puitmaterjalil võivad esineda puidule omased tingimused nagu väikesed praod, karedad kohad, vaigu- ja immutusvedeliku eritus, oksakohad jms. Parima tulemuse saavutamiseks võib mängumaja karedaid kohti lihvida liivapaberiga ning seejärel puiduvärviga üle värvida.

Tänu immutustehnoloogiale võib puit olla mõnda aega rohekas ja üliniiskeKuna majad on valmistatud naturaalsest töötlemata puidust, võivad pinnale tekkida mitmesugused eritised ja väikesed hallituse päritoluga laigud – seda jällegi ülikõrge õhuniiskuse tõttu, aga ka vaikude ja muude ainete eraldumist looduslikus puidus tänu immutamisele. Soodsate ilmastikutingimuste korral kuivab puit täielikult paari nädalaga, kuid kui on märjemad või vähem tuulised ilmad, võib kuivamisperiood veidi aega võtta. Niiviisi immutatud maja puit tagab maja pikaealisuse kõikides ilmastikutingimustes!

ANKURDAMINE. Stabiilsuse tagamiseks on soovitav mängumaja ankurdada maasse. Selleks on võimalik kasutada erinevaid kinnitusvahendeid. Kõige parem on betoneerida mängumaja ankrutega maasse, kasutades selleks F-ankruid või H-ankruid. Kui betoneerida ei soovi, siis saab kasutada kruviankrud või postijalgasid. Kiigemooduli jalad on soovitav betoneerida kahe F-ankruga, et vähendada kiige kõikumist.

GALERII Vaata fotode galeriist mängumaja Annabella fotosid (fotod on kaitstud autoriõigusega, fotode õigus manguvaljakud.eu).

mõõdud maapinnal: 269 x 220 x 315 cm, lisaks kiigepuu 250 x 264 x 228cm.

materjal: Männipuit on süvaimmutatud loodussõbralike immutusvahenditega. Puitmaterjalil on FSC® sertifikaat

turvalisus ja sertifikaadid: Mängumaja vastab turvalisuse nõuetele, omades TÜV sertifikaati, mis vastab Euroopa Liidu standardile EN71

puitmaterjal: Mängumaja puit on immutatud kroomivaba immutusvahendiga TANALITH E 3475, mis pakub pikaajalist kaitset seente ja putukate vastu ning tagab värvi kestvuse

laste vanus: sobiv alates 3.eluaastast

maksimaalne lapse kaal / maksimaalne kandevõime: 50 kg / 150 kg

platvormi kõrgus on 150cm

Liumägi ei kuulu komplekti. Sobiliku liumäe (3m) saab juurde osta.

mängumaja katusealune mõõt seest ja siseruumi mõõt, pindala: 170 x 167 cm, 2,35m2

mängumaja katusealune mõõt väljastpoolt: 91 x 51 cm, 0,46 m2

seina- ja põrandamaterjali paksus: 12 mm / 19 mm

paki mõõdud: 250 × 122 × 111 cm

kaal: 414 kg

garantii: 2 aastat

Tootja mängumajade osas on esinenud pretensioone (u 5%) toote kvaliteedi osas.

Mida peaksid teadma mängumaja puitmaterjalist?

TÄHELEPANU! Mängumaja on valmistatud looduslikust, töötlemata toorest puidust ja mõeldud kasutamiseks välitingimustes. Seda tüüpi puitu iseloomustab ebaühtlus, mõnikord väikesed praod, hargnemine või väike karedus, mis on liivapaberiga hõlpsasti eemaldatav. Lisateavet puidu omaduste kohta leiate altpoolt. Puit, millest mängumajad on valmistatud, valitakse sertifitseeritud tarnijate hulgast ja sellele kehtib FSC sertifikaat.

Mängumaja on valmistatud spetsiaalse tehnoloogiaga immutatud puidust! Ärge kartke, kui teile tarnitud maja puit on äärmiselt niiske, tumedama värvusega või roheka varjundiga – see on tingitud immutamise eripärast. Selleks, et muuta maja puit vastupidavaks ja võimalikult vastupidavaks erinevatele välistingimustele, immutatakse kõik majaosad spetsiaalsetesse kõrgsurvekambritesse. Selle tehnoloogia abil pihustatakse vastavas kambris immutusainet rõhul, puitu immutatakse mitu tundi, nii et kaetakse mitte ainult puidu pind, nagu enamikul teistel tootjatel, vaid immutusvedelik imendub kogu puitu.

Tänu immutamistehnoloogiale võib puit olla mõnda aega rohekas ja märg. Kuna majad on valmistatud looduslikust, töötlemata puidust, võivad selle pinnale ilmneda mitmesugused eritised ja väikesed hallitusplekid – seda jällegi ülimalt kõrge õhuniiskuse, samuti vaikude ja muude ainete eraldumise tõttu looduslikus puidus, reageerides immutusainega. Üldiselt kuivab majade puit soodsate ilmastikutingimuste korral paari nädalaga, kuid kui on niiskem või vähem tuuline ilm, võib kuivamine aega võtta. Nii tagab immutatud maja puit maja pikaealisuse kõikides ilmastikutingimustes!

Pärast maja kokkupanekut on vaja lasta puidul hästi kuivada, seejärel omandab puit kauni tooni. Kui plaanite maja värvida – laske puidul kindlasti täielikult kuivada, ärge värvige märga puitu.

Kuna puit võib kergesti mikroorganismide ja väliskeskkonna mõjul laguneda, siis kasutatakse puidu kaitsmiseks immutamist. Lõhede tekkimine puitu on loomulik protsess ning puidulõhed ei mõjuta toote tugevust.

Puidu immutus kaitseb niiskuse, mädaniku, seente ja putukkahjustuste eest, mis omakorda pikendab tunduvalt puidu eluiga. Erinevatel sooladel põhinev immutuskemikaal on kroomi ja areseenivaba ning ohutu nii lastele kui ka looduskeskkonnale. Süvaimmutatud puit on rohelist värvi.

 • Immutuse tulemusel võivad puitmaterjalil esineda valged, hallikad ja rohelised laigud, mis on tekkinud peamiselt vaigu ja oksa kohtadele;
 • Rohelised laigud kaovad aja jooksul päikese ja vihma käes;
 • Silmatorkavaid immutuslaike võib lihvida.

Praod puidus ja oksa kohad

 • Mängumaja puitmaterjalil võib esineda erinevaid pragusid, oksakohti ning karedaid külgi. Karedad küljed on soovitav lihvida liivapaberiga.
 • Oksakohad, praod ja lõhed on puidu looduslik omadus;
 • Puidu lõhenemine vastab EL standardile DIN 4074;

Puidu niiskus

 • Puidul on omadus imada kuivana endasse ümbritsevast õhust niiskust, märjana aga niiskust välja anda. Seetõttu muudab puit oma kuju.
 • Puitmaterjalile ei puurita ette auke seetõttu, et ilmastikuoludes puidu kuju muutub ning puuritud augud ei pruugi püsida.
 • Puitmaterjal tuleb kohe pärast tarnimist lahti pakkida, et puit saaks kuivada enne paigaldamist.

Puidu värvus ja toon

 • Puidu värvus aja jooksul muutub. Mängumajad on ladustatud tihti välistingimustes, mis tähendab, et immutatud puidu värvus võib varieeruda. Aja jooksul puidu toon ühtlustub.
 • Kui teile ei sobi puidu looduslik toon, siis värvige või toonige puiudvärviga mängumaja just sellist tooni nagu Sulle meeldib!

Järelmaks

ESTO järelmaksu kalkulaator

Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest ja võib erineda allolevast laenukalkulaatorist.

ESTO järelmaksu plussid

ESTO järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!
Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just ESTO järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!
Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi või Mobiili-ID abil.

ESTO järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!
Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just ESTO järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!
Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi või Mobiili-ID abil.

ESTO järelmaksu tingimused

ESTO järelmaksu tavatingimused on järgmised:

• Intess alates 0%
• Lepingutasu alates 0 eurost
• Periood kuni 4 aastat
ESTO järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. ESTO järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

ESTO järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

Vaata lähemalt esto.ee.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 1500-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 14.90% aastas ja lepingutasuga 14.90 eurot on krediidi kulukuse määr 34.74%, kuumakse suurus 146.37 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 1756.68 eurot. Järelmaks on finantskohustus ning enne otsuse tegemist tutvuge põhjalikult lepingutingimustega ja vajadusel pidage nõu ESTO AS töötajaga või muu asjatundjaga.

Pakend 1

EAN kood
Mõõtmed (Pikkus x laius x kõrgus) cm
250 × 122 × 111 cm
Kogukaal kg
414