Laste mängumaja Otto valge töötlusega
Mängumaja Otto paigaldusMangumaja Otto punase kargkattegaMangumaja Otto punase kargkattegaMängumaja OttoMängumaja Otto paigaldusMängumaja OttoMängumaja OttoMängumaja OttoMängumaja Otto 3,6 m²Mängumaja Otto 3,6 m²

Laste mängumaja Otto (3,6m²), valge töötlus

Alates: 1,499.00

Tarne 2-3 nädalat

Saatmine (kulleriga) 49.90

Puhasta

Tarne 2-3 nädalat

Saatmine (kulleriga) 49.90

Laste mängumaja Otto (3,6m²) valge töötlusega

Laste mängumaja Otto (3,6m2) on üks populaarsemaid mängumaja mudeleid, seda tänu oma suurusele, kaunile välimusele ning kvaliteetsele puitmaterjalile. Mängumaja Otto on pindalaga 3,6m2, seega mahutab maja palju lapsi ning võimalus on mängumaja sisustada sobiva mööbliga. Mängumajal on ka suur terrass, kus laps saab mängida.

NB! Mängumaja on võimalik tellida ka naturaalsena, ilma töötlemata! Vaata töötlemata mängumaja Otto valikut.

Mängumaja tootja on Palmako (Eesti).

KRUNTIMINE

Puit on vastuvõtlik putukakahjustustele, niiskusele ja seenhaigustele ning vajab toote eluea pikendamiseks kaitset. Toode on krunditud vesialuselise kruntvärviga. Seejärel on võimalus katta maja kahe kihi värviga vastavalt paigaldus- ja hooldusjuhisele.

Puidu eluea pikendamiseks krunditakse tooted enne värvimist Tinova vesialuselise välistingimustesse sobiva kruntvärviga. See nakkub tugevalt töötlemata puidule, imbub hästi aluspinda ja tagab nii korraliku niiskuskindluse. Kruntvärv sisaldab hallituse ja sinevastaseid lisandeid.

PAIGALDUS

Kui valite paigaldusteenuse, siis paigaldus sisaldab mängumaja kokkupanekut ning paigaldust maapinnast kõrgemale Fibo plokkidele. Paigaldus ei sisalda mängumaja värvimist.

Põrandalauad katuse ja seinapaksus on 16mm

Töötlus: valge töötlus

Seinakõrgus 138cm

Pindala 3,6m²

Ruumala 6,4m3

Katuse pindala/kaldenurk 7,1m²/40 kraadi

Ukseava mõõdud sise 55x112cm

Mitteavanev aken, mõõdud 56x56cm

Mängumaja on võimalik ise vastavalt soovile värvida.

Katuse pealismaterjal ei kuulu komplekti, võimalik juurde osta ülevalt valikmenüüst.

Transport mahalaadimisega

Mängumaja värvimine ja hooldus

Puit on looduslik materjal ning kasvab ja kahaneb sõltuvalt ilmastikuoludest. Suured ja väikesed praod, värvitoonide erinevused ning muutused, samuti muutuv puidustruktuur ei ole vead, vaid on puu kasvamise tulemus ning puidu kui loodusliku materjali omapära.

Toodet ei ole lubatud katta lakkide või värvidega, mille pinnal on leegi levimise kiirus suurem kui 20mm/s. Värvimisel kasutage kõrge kvaliteediga tööriistu ja värve, järgige värvide kasutusjuhendit, tootja ohutus- ja kasutamisjuhiseid. Ärge kunagi värvige terava päikese käes ega vihmase ilmaga.

Pikaaegse kuiva kliima tingimustes võib puit kokku kuivada ja kruvide kinnitused võivad nõrgeneda. Kontrollige regulaarselt ja vajadusel pingutage kruvide, mutrite ja poltide kinnitust! Vastasel korral võib toode ohtlikuks muutuda.

Kord aastas tuleb üle vaadata materjali sobivus, aksessuaaride korrosiooni ja puitosade mädanemise võimalikkus. Liikuvaid metallosi tuleb õlitada, kulunud või defektiga osad tuleb asendada tootja pakutavate detailidega.

Eriti hoolikalt tuleb jälgida barjääride ja ukse kinnitust.

Kord poole aasta järel soovitame Teil maja hoolikalt üle vaadata. Reeglipärane maja värvimine pikendab oluliselt Teie mängumaja eluiga.

Samuti kontrollige katusekatte seisukorda, et avastada aegsasti võimalikud lekked. Lekete esinemisel kõrvaldage need, et vesi ei kahjustaks katust ega muid maja puitosi.

Kasutage toote parandamiseks ainult identseid detaile. Andmed komponentide kohta leiate tootega kaasnevast dokumentatsioonist.

Mängumaja paigaldusvideo

Mängumaja tutvustusvideo

Järelmaks

ESTO järelmaksu kalkulaator

Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest ja võib erineda allolevast laenukalkulaatorist.

ESTO järelmaksu plussid

ESTO järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!
Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just ESTO järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!
Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi või Mobiili-ID abil.

ESTO järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!
Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just ESTO järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!
Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi või Mobiili-ID abil.

ESTO järelmaksu tingimused

ESTO järelmaksu tavatingimused on järgmised:

• Intess alates 0%
• Lepingutasu alates 0 eurost
• Periood kuni 4 aastat
ESTO järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. ESTO järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

ESTO järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

Vaata lähemalt esto.ee.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 1500-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 14.90% aastas ja lepingutasuga 14.90 eurot on krediidi kulukuse määr 34.74%, kuumakse suurus 146.37 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 1756.68 eurot. Järelmaks on finantskohustus ning enne otsuse tegemist tutvuge põhjalikult lepingutingimustega ja vajadusel pidage nõu ESTO AS töötajaga või muu asjatundjaga.

Pakend 1

EAN kood
Mõõtmed (Pikkus x laius x kõrgus) cm
230 x 1 20 x 50
Kogukaal kg
350